Aster sedifolius nanus (aster) p9
Aster sedifolius Nanusis (Aster) zeer geschikt voor de tuin op het zuiden. De aster verlangt een zonnige, warme plek op een voedselrijke niet te natte plek. Aster sedifolius Nanus kan gebruikt worden als borderplant.Aster sedifolius Nanus heeft een bloemkleur die lilablauw is. De bloeitijd is van augustus tot en met september.De hoogte van deze plant is ongeveer 45 cm. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt.Deze aster heeft geen meeldauw. Het is een van de soorten met hele kleine bloemetjes. Scheur de plant een keer per 3 tot 4 jaar.Konijnen blijven er vanaf.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster sedifolius nanus (aster) p9 koop je o.a bij
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Bezorgen
Bloemen laten bezorgen
Op zoek naar een mooie bos rozen, tulpen, bruidsboeket, bloemstuk, fleur op? Wij zoeken voor jou in alle online bloemisten / bloemenzaken, zodat je eenvoudig op de bloem en boeketwinkel de mooiste bloem kunt vinden. Snel en makkelijk!
Zoek gericht op kleur, of het soort bloem om te laten bezorgen in de bloem en boeketwinkel!
Biedermeier 'red love'
Mooi biedermeier bloemstuk in warme kleuren met o.a. gerbera's erin ..Vanaf € 47.50 -
Cool met chrysanten
Prachtige bloemencombinatie! Een gebundeld boeket chrysanten in diverse ..Vanaf € 34.00 -
I love you ballon
I love you JUMBO heliumballon van 80cm!! Onze ballonnen worden gevuld met ..Vanaf € 21.95 -
Bloempot art en vogue claire pot red. dm. 47cm
Art en Vogue bloempotten en plantenbakken zijn modieus, eigentijds, maar ..Vanaf € 89.00 -
Bloempot lechuza classico ls all inclusive set wit 43
Met een enkele handeling vervangt u de volledige beplanting. ..Vanaf € 67.95 -
Cupressocyparis leylandii 'castlewellan gold' (haagconifeer) 200/250 cm
Cupressocyparis leylandii 'Castlewellan Gold' (haagconifeer) is een ..Vanaf € 71.40 -
Helleborus niger (kerstroos) p9
Helleborus niger is een compact groeiende vaste plant. De kerstroos heeft ..Vanaf € 1.60 -
Viburnum lantana (sneeuwbal) 60/80 cm.
Viburnum lantana is een bladverliezende heester met brde bladeren die ..Vanaf € 14.85 -
Nerium oleander (oleander) 200/250 cm
Nerium oleander is een wintergroene exotische plant. De Oleander bloeit de ..Vanaf € 356.95 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 100/120cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 175.45 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (sierpeer als leiboom) 16/18 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' als leiboom gekweekt. Deze leiboom krijgt ..Vanaf € 235.95 -
Geranium versicolor (ooievaarsbek) p9
Geranium versicolor is goed te gebruiken als bodembedekker. Deze Geranium ..Vanaf € 2.20 -
Iris sibirica 'butter and sugar' (leverkruid) p9
Iris sibirica 'Butter and Sugar' Leverkruid is een uitgebreid geslacht van ..Vanaf € 2.15 -
Heuchera 'plum pudding' (purperklokje) p9
Heuchera 'Plum Pudding'Creme purperklokje heefft kleurige bloemen. ..Vanaf € 3.35 -
Heuchera 'Plum Pudding'Creme purperklokje heefft kleurige bloemen. ..Vanaf € 3.35