Aster sedifolius nanus (aster) p9
Aster sedifolius Nanusis (Aster) zeer geschikt voor de tuin op het zuiden. De aster verlangt een zonnige, warme plek op een voedselrijke niet te natte plek. Aster sedifolius Nanus kan gebruikt worden als borderplant.Aster sedifolius Nanus heeft een bloemkleur die lilablauw is. De bloeitijd is van augustus tot en met september.De hoogte van deze plant is ongeveer 45 cm. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt.Deze aster heeft geen meeldauw. Het is een van de soorten met hele kleine bloemetjes. Scheur de plant een keer per 3 tot 4 jaar.Konijnen blijven er vanaf.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster sedifolius nanus (aster) p9 koop je o.a bij
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Bezorgen
Bloemen laten bezorgen
Op zoek naar een mooie bos rozen, tulpen, bruidsboeket, bloemstuk, fleur op? Wij zoeken voor jou in alle online bloemisten / bloemenzaken, zodat je eenvoudig op de bloem en boeketwinkel de mooiste bloem kunt vinden. Snel en makkelijk!
Zoek gericht op kleur, of het soort bloem om te laten bezorgen in de bloem en boeketwinkel!
Single rose 'indonesia'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 30.00 -
Boeket 'jongen stijlvol today'
Prachtig stijlvol boeket in witte en paarse tinten, excl. vaas. LET OP: ..Vanaf € 25.50 -
Warme omhelzing
Natuurlijk zijn rode rozen altijd de juiste keuze! Maar in combinatie met ..Vanaf € 51.00 -
Smurf ballon
Smurf helium ballon van 60cm Onze ballonnen worden gevuld met helium wat ..Vanaf € 12.50 -
Peperomia (3 planten) in schaal gracka pure white.
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Rhapis excelsa 120 cm. (kamerplant)
Herkomst: Rhapis of bamboepalm is afkomstig uit Zuid-China waar hij in het ..Vanaf € 39.00 -
Bloempot lechuza delta all inclusive set espresso 30
De Lechuza Delta combineert techniek en design: in de vloeiende, ..Vanaf € 76.95 -
Aralia elata (duivelswandelstok) 100/125 cm.
Aralia elata is een hoge struik. De Duivelswandelstok is niet sterk ..Vanaf € 30.25 -
Magnolia stellata (stermagnolia) 50/60 cm.
Magnolia stellata is een sterk vertakkende Magnolia. Het is een opvallend ..Vanaf € 16.65 -
Quercus frainetto (hongaarse eik) 12/14 cm
Quercus frainetto (Hongaarse eik) is een forse snelgroeiende boom die een ..Vanaf € 204.20 -
Robinia pseudoacacia 'umbraculifera' (bolacacia) 14/16 cm
Robinia pseudoacacia 'Umbraculifera' (bolacacia) is een mooie compact ..Vanaf € 144.60 -
Rosa 'pink perpetue' (klimroos) pot
Rosa 'Pink Perpetue' is een gezonde klimroos, die roze bloeit in de ..Vanaf € 13.90 -
Trachycarpus fortunei (winterharde palm) 100 stam
Trachycarpus fortunei is een winterharde palm (tot -18 graden), u kunt hem ..Vanaf € 356.95 -
Astilbe 'deutschland' (spirea) p9
Astilbe 'Deutschland' (Spirea) is zeer geschikt voor tuin.De pluimspirea ..Vanaf € 1.70