Ballon 'metalic love'
Prachtige liefdesballon Love. Met deze ballon verover je je echte liefde. ..Vanaf € 10.95 -
Boeket 'roses japan'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 70.00 -
Rouwarrangement 'sympathy white'
Prachtig rouwstuk met strakke lijnen, opgemaakt met diverse soorten witte ..Vanaf € 160.00 -
Witte rozentuin
Een prachtig totaalpakket! Dit arrangement bestaat uit champagne- en ..Vanaf € 41.50 -
Polyscias roble vertakt
Standplaats: Bij voorkeur een lichte plaats, liever geen direct zonlicht. ..Vanaf € 189.00 -
2x peperomia obtusifolia in pot gracka platinum.
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Dracaena cintho 3 stammen 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 29.00 -
Dryas suendermannii (zilverkruid) p9
Dryas suendermannii (Zilverkruid) de herkomst: Een bastaard die in 1910 in ..Vanaf € 2.55 -
Lonicera brownii 'dropmore scarlet' (kamperfoelie) 80/100 cm.
Lonicera brownii 'Dropmore Scarlet' is een matig/hoge ..Vanaf € 5.50 -
Pyrus calleryana 'chanticleer' (chinese sierpeer) 18/20 cm
Pyrus calleryana 'Chanticleer' (Chinese sierpeer) is in Nederland een ..Vanaf € 350.00 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse den) 30/35 cm
Pinus nigra nigra (Oostenrijkse den) is een groenblijvende boom die veel ..Vanaf € 1815.00 -
Prunus lusitanica 'angustifolia' (portugese laurier als boom) 12/14 cm
Prunus lusitanica 'Angustifolia' is een traag groeiende Portugese ..Vanaf € 477.95
Bezorgen
Bloemen laten bezorgen
Op zoek naar een mooie bos rozen, tulpen, bruidsboeket, bloemstuk, fleur op? Wij zoeken voor jou in alle online bloemisten / bloemenzaken, zodat je eenvoudig op de bloem en boeketwinkel de mooiste bloem kunt vinden. Snel en makkelijk!
Zoek gericht op kleur, of het soort bloem om te laten bezorgen in de bloem en boeketwinkel!
Pink paradise
Een boeket zo veelzijdig als prachtig vuurwerk! Hier zijn de gerbera's. ..Vanaf € 52.50 -
Rouwboeket 'voortdurendende passie'
Eeuwigdurende passie, voor eeuwigdurende liefde. Dit rouwboeket is ..Vanaf € 75.50 -
Heerlijke prosecco !
Betaalbaar en lekker Prosecco Bottega Frizzante IL Vino do Poeli Een ..Vanaf € 14.50 -
Dracaena compacta
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 135.00 -
Croton mamey (vertakt)
Standplaats: De Croton kan prima op de wat donkere plaatsen, maar om de ..Vanaf € 225.00 -
Bloempot lechuza classico zilver 35
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 35 ..Vanaf € 31.95 -
Corylus colurna (boomhazelaar) 20/25 cm
Corylus colurna (boomhazelaar) wordt een grote boom van circa 15 meter ..Vanaf € 236.50 -
Photinia fraseri 'red robin' (glansmispel) 125/150 cm
Photinia fraseri ´Red Robin´ is een zeer populaire ..Vanaf € 52.60 -
Sorbus aria (gewone meelbes) 10/12 cm
Sorbus aria is de gewone Meelbes met witte bloemen in het voorjaar. ..Vanaf € 90.75 -
Thuja occidentalis 'sunkist' (thuja) 175/200 cm
Beschrijving : dichtgroeiende kegelvorm Kleur : goudgeel Hoogte : 200 ..Vanaf € 149.75 -
Phormium tenax 'variegatum' (nieuw zeelands vlas) 100/125 cm.
Phormium tenax 'Variegatum' (Nieuw Zeelands vlas) is een wintergroene ..Vanaf € 72.00