Aster ageratoides 'asran' (aster) p9
De Aster ageratoides 'Asran' (Aster) is zeer geschikt voor 'de tuin op het zuiden'. Verlangt een zonnige, warme plek op niet te arme grond en buiten de schaduwzone van bomen en heesters. Ze kan gebruikt worden als borderplant, want ze laat zich eenvoudig combineren. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt. Woekert niet of nauwelijks en laat zich goed combineren met andere planten. De bloemkleur is lilablauw en de bloeitijd is van september tot en met oktober. De volwassen hoogte van deze vaste plant is ongeveer 80 cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster ageratoides 'asran' (aster) p9 koop je o.a bij
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Bezorgen
Bloemen laten bezorgen
Op zoek naar een mooie bos rozen, tulpen, bruidsboeket, bloemstuk, fleur op? Wij zoeken voor jou in alle online bloemisten / bloemenzaken, zodat je eenvoudig op de bloem en boeketwinkel de mooiste bloem kunt vinden. Snel en makkelijk!
Zoek gericht op kleur, of het soort bloem om te laten bezorgen in de bloem en boeketwinkel!
Boeket 'roses austria'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen zijn niet geldig in de volgende ..Vanaf € 80.00 -
Rouwboeket 'white elegance'
Eenzijdig wit rouwboeket met stijlvolle witte bloemen zoals Lelies en ..Vanaf € 42.50 -
Knuffel 'uil'
Grappige knuffel van een uil. Leuk om de grote en de kleine in combinatie ..Vanaf € 21.95 -
Dracaena marginata vertakt 80 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 21.00 -
Bloempot lechuza classico ls all inclusive set taupe 35
Met een enkele handeling vervangt u de volledige beplanting. ..Vanaf € 47.95 -
Buddleja alternifolia (vlinderstruik) 40-60 cm
Buddleja alternifolia is een hoge vlinderstruik tot circa 300cm hoog. De ..Vanaf € 7.20 -
Potentilla fruticosa 'abbotswood' (ganzerik) 20/25 cm.
Potentilla fruticosa 'Abbotswood' is een Ganzerik met witte ..Vanaf € 2.60 -
Juglans regia (walnotenboom) 14/16 cm
Juglans regia (Walnotenboom) is een langzaam groeiende walnotenboom die ..Vanaf € 137.50 -
Alisma plantago-aquatica (waterweegbree) -
Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : Hoogte tot : Bloeikleur : ..Vanaf € 3.35 -
Phlox subulata 'g.f. wilson's' (kruipphlox) p9
Phlox subulata 'G.F. Wilson's' komt uit de bergen en is geschikt voor ..Vanaf € 1.45 -
Primula 'wanda' (sleutelbloem) p9
Primula 'Wanda', heeft in het algemeen een koele, humusrijke, matig ..Vanaf € 1.80 -
Verbascum bombyciferum (toorts) p9
Verbascum bombyciferum heeft een decoratieve aarvormige bloeiwijze. Voor ..Vanaf € 1.85 -
Trachycarpus wagnerianus (winterharde palm) 90 cm
Trachycarpus wagnerianus is het zusje van de Trachycarpus ..Vanaf € 574.75 -
Trachycarpus wagnerianus is het zusje van de Trachycarpus ..Vanaf € 574.75